O nas

Historia firmy

Firma Nord Gaz Gazy Techniczne powstała w 1997 roku jako ewolucja firmy jednoosobowej, proponującej przede wszystkim sprzedaż gazów technicznych. Od roku 1997 firma przekształciła się w spółkę cywilną, której współwłaścicielami są Adam Imienionek oraz Zygmunt Ziółkowski. Od tamtego czasu firma stara się poszerzać zakres swojej działalności i doskonalić standard sprzedaży i obsługi klienta. W latach 1998 do 2002 firma reprezentowana była przez trzy oddziały sprzedaży w Warszawie. Główny oddział firmy mieści się przy ulicy J. K. Ordona 1 w Warszawie.

W związku z ponownym zauważalnym rozwojem rynku gazów technicznych firma planuje rozbudowę sieci sprzedaży na terenie województwa mazowieckiego. Firma w czasie swojej dotychczasowej działalności współpracowała z wieloma największymi odbiorcami z różnych gałęzi przemysłu, toteż może pochwalić się bogatym portfelem zamówień wśród firm od lat funkcjonujących na rynku warszawskim.

Przyszły rozwój naszej firmy wiążemy ściśle z naszymi klientami, którzy gwarantują nam dalszy ciąg naszej historii…

Zakres działalności

Firma Nord Gaz Gazy Techniczne powstała w 1997r od początku swojej działalności starając się zaoferować pełny zakres produktów i usług związanych z szeroko pojętym zastosowaniem gazów technicznych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną gazów technicznych, spożywczych oraz czynników chłodniczych. W swojej ofercie mamy również szeroki zakres sprzętu spawalniczego i odzieży ochronnej, materiałów ściernych oraz artykuły z zakresu BHP.

Firma nasza stara się podejmować najtrudniejsze wyzwania i zamówienia, tak aby w pełni wypełnić życzenia swoich klientów. W czasie naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma największymi odbiorcami, gdzie gazy techniczne znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie przemysłu. Stosowane są w przemyśle metalurgicznym i obróbce cieplnej, w przemyśle chemicznym i energetyce, w przemyśle spożywczym, do produkcji szkła i w elektronice, w przetwórstwie tworzyw sztucznych i obróbce gumy. Są nieocenione w medycynie i pracach badawczych.

Współpracując z naszymi kluczowymi odbiorcami stosujemy wyjątkowe zasady współpracy starając się odpowiedzieć na wymagania naszych klientów.

Zapraszamy Państwa bezpośrednio do naszego sklepu, proponujemy również złożenie zamówienia przez telefon, a od teraz zachęcamy do składania zamówień drogą internetową w specjalnie przygotowanym formularzu zamówień. Wszystkie zamówienia realizujemy z opcją dostawy naszym transportem pod wskazany przez Państwa adres, o ustalonej porze. Służymy doradztwem i fachową pomocą w przypadku problemów z doborem materiałów.

Napisz do nas
Złóż zamówienie

Zapraszamy do skorzystania z wygodnego formularza, za pomocą którego w prosty i szybki sposób mogą Państwo złożyć zamówienie na wybrane artykuły.

Jak mamy się z Tobą skontaktować?

Przetwarzanie danych osobowych*

Otrzymywanie informacji handlowych

11 + 4 =